Dobrodošli na zvaničnu prezentaciju elektrotehničke škole "Nikola Tesla" u Nišu

ETŠ Nikola Tesla

Upis učenika za školsku 2014/15

Za školsku 2014/2015. godinu Elektrotehnička škola "Nikola Tesla" upisuje učenike za sledeće obrazovne profile:

Obrazovni profil Broj učenika Šifra profila
1. Elektrotehničar informacionih tehnologija 24 učenika NINI SM 4E40S
2. Elektrotehničar računara 90 učenika NINI SM 4E08S
3. Tehničar mehatronike 30 učenika NINI SM 4E26S
4. Elektrotehničar energetike 30 učenika NINI SM 4E04S
5. Elektrotehničar za termičke i rashladne uređaje 30 učenika NINI SM 4E05S

 

Sednica Nastavničkog veća

El. pošta Štampa PDF

Poziv za

OSAMNAESTU SEDNICU NASTAVNIČKOG VEĆA

u školskoj 2013/2014. godini,

koja će se održati u UTORAK  26.08.2014. godine sa početkom u 9:00 časova.

Za sednicu predlažem sledeći

DNEVNI RED :

1.         Usvajanje zapisnika sa prethodne sednice

2.         Izveštaj i verifikacija razrednih ispita učenika svih razreda, popravnih ispita učenika IV razreda u avgustovskom roku

3.         Tekuća pitanja

Direktor škole

Nebojša Sokolović, dipl.inž. elektronike

Poslednje ažurirano petak, 22 avgust 2014 11:33

Obaveštenje za redovne učenike - Avgust

El. pošta Štampa PDF

Avgustovski ispitni rok odvijaće se po sledećem rasporedu:

Prijava RAZREDNIH, POPRAVNIH i MATURSKOG ispita je 12. i 13.08.2014.

RAZREDNI i POPRAVNI ispiti su od 18. - 28.08.2014.

MATURSKI ispit je od 26. - 28.08.2014.

UPIS UČENIKA U II, III i IV RAZRED je 29.08.2014. (PETAK) OD 10-12 SATI

Poslednje ažurirano ponedeljak, 11 avgust 2014 11:35

Obaveštenje za vanredne učenike - Avgust

El. pošta Štampa PDF

Avgustovski ispitni rok odvijaće se po sledećem rasporedu:

Prijava ispita je 14. i 15.08.2014.
Raspored ispita biće istaknut 19.08.2014.
Ispiti su od 21. - 29.08.2014.

Poslednje ažurirano ponedeljak, 11 avgust 2014 11:22

POBEDNICI KONKURSA TESLA – ČAROBNjAK I GENIJE

El. pošta Štampa PDF

LITERALNI RADOVI

Mlađi uzrast
1. Una Stanković, III razred OŠ „Car Konstantin“
2. Luka Vasiljević, II razred OŠ „Ivo Andrić“
3. Nikola Cvetković, II razred OŠ „Despot Stefan Lazarević“, Gornje Krnjino

Stariji uzrast
1. Milan Vidanović, VIII razred OŠ „Radoje Domanović“
2. Luka Jovanović, V razred OŠ „Despot Stefan Lazarević“, Babušnica
3. Lazar Kostić, VI razred OŠ „ Dušan Radović“

LIKOVNI RADOVI

Mlađi uzrast
1. Anđela Milenović, IV razred, OŠ „Ivo Andrić“
2. Milica Simić, III razred OŠ „Car Konstantin“
3. Mina Manojlović, I razred OŠ „Car Konstantin“
Stariji uzrast
1. Jovana Marinković, VII razred OŠ „Branko Radičević“, Bivolje
2. Tijana Đorđević,VII razred OŠ „Sreten Mladenović-Mika“
3. Ljubica Pešioć, VII RAZRED OŠ „Dušan Radović“

UTEŠNE NAGRADE
Literalni radovi
Lazar Srdanović, VIII razred OŠ „Radoje Domanović“
Likovni radovi
1. Anastasija Šćekić, IV razred, OŠ „Ivo Andrić“
2. Sofija Radosavljević, II razred OŠ „Branko Radičević“
3. Janja Sokolov, II razred OŠ „Ivo Andrić“
4. Aleksandra Petrović, VII razred „ Milan Rakić“, Popovac

Učesnici iz škole „Vojislav Ilić Mlađi“, Hum biće nagrađeni specijalnim učešćem u Teslinom lavirintu, 23. maja 2014. u vremenu od 12:30 – 14:30.

Poslednje ažurirano ponedeljak, 19 maj 2014 11:26

Strana 1 od 7