Spisak Zaposlenih

Spisak zaposlenih u ETŠ "Nikola Tesla" Niš

Red. br. Prezime i ime

Radno mesto

Slika
Rukovodeće osoblje
1. Sokolović Nebojša direktor
2. Stamenković Dejan
pomoćnik direktora /nastavnik mašinske grupe predmeta
3. Šubarević Tatjana organizator praktične nastave /nastavnik elektro grupe predmeta
Nastavno osoblje
1. Stefanović Biljana nastavnik srpskoj jezika i književnosti
2. Barton Jelena nastavnik srpskoj jezika i književnosti
3. Mićović-Dubičanin Gordana nastavnik srpskoj jezika i književnosti
4. Stanojević Jasmina nastavnik srpskoj jezika i književnosti
5. Šumonja Sonja nastavnik matematike
6. Nikolić-Mitić Slađana nastavnik matematike
7. Veličković - Mitić Biljana nastavnik matematike
8. Zeljković - Kocić Snežana nastavnik matematike
9. Stojanović Biljana nastavnik matematike
10. Stojanović Mirjana nastavnik matematike
11. Petrović Milena nastavnik matematike
12. Đordević Branislava nastavnik filozofije
13. Božilović Marina nastavnik fizike
14. Jovanović Ivana nastavnik hemije
15. Pejić Slavica nastavnik biologije
16. Trifunović Nataša nastavnik fizičkog vaspitanja
17. Igić Nevena nastavnik fizičkog vaspitanja
18. Jovanović Predrag nastavnik fizičkog vaspitanja
19. Sadiković Bojana nastavnik engleskog jezika
20. Petrović Milena nastavnik engleskog jezika
21. Mitov Jelena nastavnik engleskog jezika
22. Stefanović Milena nastavnik engleskog jezika
23. Lazović Aleksandra nastavnik sociologije i ustava i prava gradana
24. Lazić Tamara nastavnik ekonomike i organizacije preduzeća
25. Kostić Zvonimir nastavnik ustava i prava gradana
26. Đorđević Milijanka nastavnik istorije
27. Stojković Milica nastavnik istorije
28. Stambolić Brankica nastavnik istorije
29. Medenica Nataša nastavnik geografije
30. Radovanović Milica nastavnik likovne umetnosti
31. Jovanović Nela nastavnik muzičke kulture
32. Stojaković Dragan nastavnik veronauke
33. Tošev Zoran nastavnik elektro grupe predmeta
34. Dunjić Olivera nastavnik elektro grupe predmeta
35. Mitić Radmila nastavnik elektro grupe predmeta
36. Mitić Bojan
nastavnik elektro grupe predmeta
37. Milosavljević Nataša nastavnik elektro grupe predmeta
38. Milosavljević Zoran nastavnik elektro grupe predmeta
39. Nešić Verica nastavnik elektro grupe predmeta
40. Živković Saša nastavnik elektro grupe predmeta
41. Ničković Jovan nastavnik elektro grupe predmeta
42. Janković Ivana nastavnik elektro grupe predmeta
43. Pantić Danijela nastavnik elektro grupe predmeta
44. Jevtić Radoje nastavnik elektro grupe predmeta
45. Pejić Predrag nastavnik elektro grupe predmeta
46. Pešić Andreja nastavnik elektro grupe predmeta
47. Petrović Slaviša nastavnik elektro grupe predmeta
48. Pešev-Drndarević Valentina nastavnik elektro grupe predmeta
49. Milosavljević Jelena nastavnik elektro grupe predmeta
50. Dimić Violeta nastavnik elektro grupe predmeta
51. Milinčić Milena nastavnik elektro grupe predmeta
52. Krstić Milena nastavnik elektro grupe predmeta
53. Dinić - Živanović Ivana nastavnik elektro grupe predmeta
54. Tanasković Nataša nastavnik elektro grupe predmeta
55. Krstić Aleksandar nastavnik elektro grupe predmeta
56. Randelović Momčilo nastavnik elektro grupe predmeta
57. Banković Dejan nastavnik elektro grupe predmeta
58. Krstić Saša nastavnik elektro grupe predmeta
59. Robajac Aleksandar nastavnik elektro grupe predmeta
60. Stajić Danijela nastavnik elektro grupe predmeta
61. Kostić Marina nastavnik elektro grupe predmeta
62. Jovanović Snežana nastavnik elektro grupe predmeta
63. Marković Zoran nastavnik elektro grupe predmeta
64. Mijalković Marina nastavnik elektro grupe predmeta
65. Janićijević Radmila nastavnik elektro grupe predmeta
66. Lilić Nikola nastavnik elektro grupe predmeta
67. Mladenović Aleksandar nastavnik elektro grupe predmeta
68. Stojadinović Radojka nastavnik elektro grupe predmeta
69. Stojanović Vera nastavnik elektro grupe predmeta
70. Đurđević Maja nastavnik elektro grupe predmeta
71. Pavlović Dragan nastavnik mašinske grupe predmeta
72. Šubarević Predrag nastavnik mašinske grupe predmeta
73. Čakar Danijela nastavnik mašinske grupe predmeta
74. Milojković Bojan nastavnik mašinske grupe predmeta
75. Stojanović Goran nastavnik praktične nastave
76.

77.

78.

79.

80.

81.

82.

83.

Osoblje stručnih službi
1. Anđelković Dejan Pomoćni nastavnik
2. Janković Ankica Psiholog
3. Petković Aleksandra
Pedagog
4. Rančić Snežana Bibliotekar
5.
Administrativno i finansijsko osoblje
1. Stepanović Gordana Sekretar škole
2. Tatjana Markišić Referent za učenička pitanja
3. Stevanović Snežana Šef računovodstva
4. Zdravković Vanja Finansijsko-knjigovodstveni radnik
5.

Tehničko-pomoćno osoblje
1. Đorđević Zoran Radnik na održavanju mašina u radionicama
2. Anđelković Zoran Domar
3. Ilić Petar Domar
4. Cvijančević Marinela Spremačica
5. Žikić Vesna Spremačica
6. Marinković Violeta Spremačica
7. Milosavljević Bratislav Spremač
8. Mićić Jelena Spremačica
9. Apostolović Dušica Spremačica
10. Nedeljković Silvana Spremačica
11. Radulović Dragana Spremačica
12. Gajić Ana Spremačica
13. Stojanović Brankica Spremačica
14. Mitrović Danijela Spremačica
15. Ilić Ljiljana Spremačica