Sedma IEEESTEC konferencija studentskih projekta

Sedma IEEESTEC konferencija studentskih projekta održana je na Elektronskom fakultetu u Nišu 27-og novembra. Na konferenciji je bilo predstavljeno 50 radova, od koji su tri rada bila đaka naše škole i to:

1. WEB kontrola osvetljenja u pametnoj kući, autori: Jovan Krstić učenik trećeg razreda smer tehničar mehatronike, mentor Danijela Stajić

2. Pametna ruka (Smart hand),  autori: Jovan Krstić, Lazar Petrović, Mladen Mihajlović, Maksim Dimitrijević, Radomirović Mirko, učenici trećeg razreda smer tehničar mehatronike, mentori: Radmila Mitić, Saša Krstić

3. Energija vetra kao pokretač LED displeja autor, autor: Lazar Stanković mentori: Violeta Dimić, Radmila Mitić

Učenici su na ovom takmičenju u rangu studenata ostvarili izuzetan uspeh. Učenik Jovan Krstić osvojio je treće mesto. Rad Pametna ruka ( Smart hand) je proglašena od strane svih autora na konferenciji najboljim radom.

Ovim su učenici naše škole pokazali da mogu da se takmiče i u rangu studenata i da su u tome veoma uspešni.

Čestitamo im i želimo puno uspeha u daljem radu!!!