Konkurs za dodelu nagrada učenicima srednjih škola za postignute uspehe na takmičenjima tokom 2014. godine

Ministarstvo omladine i sporta – Fond za mlade talente Republike Srbije saopštava da je danas, 10. marta 2015. godine, raspisan Konkurs za dodelu nagrada učenicima srednjih škola za postignute uspehe na priznatim takmičenjima u zemlji i inostranstvu u toku kalendarske 2014. godine.

Konkurs će trajati do 17. aprila 2015. godine, a priliku da dobiju nagradu Fonda imaće svi učenici srednjih škola koji su u toku kalendarske 2014. godine osvojili jednu od prve tri nagrade/mesta na republičkim ili međunarodnim takmičenjima koja se nalaze u Kalendaru takmičenja i smotri učenika srednjih škola za školsku 2013/2014. i 2014/2015. godinu Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja i Standardima za rangiranje takmičenja u zemlji i inostranstvu u oblasti muzičke i baletske umetnosti i Kriterijumima za nagrađivanje učenika srednjih škola u oblasti fizičkog vaspitanja i sporta koje je usvojio Fond.

Ovogodišnji konkurs za nagrađivanje učenika srednjih škola objavljen je u dnevnom listu „Politika“ kao i na internet stranici Ministarstva omladine i sporta – Fonda za mlade talente www.mos.gov.rs/dositeja.

Tekst konkursa, obavezan obrazac za prijavu na konkurs, Kriterijume za nagrađivanje učenika srednjih škola u oblasti fizičkog vaspitanja, Standarde za rangiranje takmičenja u zemlji i inostranstvu u oblasti muzičke i baletske umetnosti i Kalendar takmičenja i smotri učenika srednjih škola za školsku 2013/2014. i 2014/2015. godinu Ministarstva prosvete i nauke možete preuzeti OVDE.

Za više informacija: http://www.mos.gov.rs/konkursi-kategorija/konkurs-za-dodelu-nagrada-ucenicima-srednjih-skola-za-postignute-uspehe-na-takmicenjima-tokom-2014-godine/