PROMOCIJA KIK BOKS KLUBA NIŠ

Novembar 2016.

Aktiv fizičkog vaspitanja je u cilju promocije sporta i značaja bavljenja fizičkom aktivnošću organizovao 30. novembra 2016 u našoj školi promociju KIK BOKS KLUBA Niš čiji je član naš učenik Lazarević Nikola koji se ove godine okitio titulom SVETSKOG JUNIORSKOG ŠAMPIONA.

Kik boks klub NIŠ je godinama najuspešniji kik boks klub u Srbiji i višestruki šampion u konkuranciji seniora,juniora,kadeta i pionira. Samo u 2014 osvojili su 2 svetska šampiona 22 šampiona Srbije i 32 prvaka centralne Srbije. U 2015 imali su tri šampiona Evrope, 4 prvaka Balkana, 13 prvaka Srbije, 29 šampiona centralne Srbije,uspešan niz nastavio se i u 2016 sa osvojenih 24 zlatnih medalja. Repreѕentativci ovog kluba su u 2016-oj osvojili 3 medalje na prvenstvu Balkana: Novak Radulović – SENIORI (zlatna medalja), Nikola Lazarević - JUNIORI (zlatna medalja), Stefan Paunović - JUNIORI (srebrna medalja). Na JUNIORSKOM SVETSKOM PRVENSTVU u Dablinu (Irska) osvojili su 3 medalje Nikola Lazarević (Zlatna), Danilo Ratkić (SREBRNA), Stefan Paunović (SREBRNA).

NIKOLA LAZAREVIĆ koji je učenik naše škole i član ovog kluba ja kadetski prvak Srbije u K1 Low Kick i Full Contact-s 2014/2015/2016, šampion Srbije za juniore u K1 i Low Kick 2016, juniorski šampion Balkana 2016 i SVETSKI JUNIORSKI ŠAMPION 2016.

U klubu treninge vodi trener reprezentacije Srbije, SRĐAN RADULOVIĆ koji je i sam bio prisutan na promociji.

Bila nam je čast i zadovoljstvo što smo bili u mogućnosti da ugostimo ovakve šampione u našoj školi i na najbolji način promovišemo sport i značaj bavljenja sportom.