ARDUINO i Državno prvenstvo istraživačkih radova

Na takmičenju ARDUINO kup Srbije, koje je održano 1.4.2017. u Zaječaru učestvovala su dva tima. Rad Automatski sekač, koji su radili učenici Dimitrijević Milorad i Nikolić Branislav, učenici trećeg razreda sa smera mehatronike, sa mentorom nastavnikom Sašom Krstićem, osvojili su 4. mesto a rad Solarni pratilac, koji su radili učenici Đenić Aleksa i Minić Nikola , učenici trećeg razreda sa smera mehatronike ,sa mentorom nastavnikom Radmilom Mitić , osvojili su 5. mesto. Učenici su dobili pohvale od komisije za predstavljanje i odbranu radova. Ponosni smo na njihov uspeh i želimo im puno uspeha u daljem radu!!

Na takmičenju Državnog prvenstvo istraživačkih radova koje je održano 1.4.2017 godine učenici trećeg razreda smera mehatonike Savić Bogdan i Petrović Petar sa mentorom Sašom Krstićem učestvovali su na takmičenju sa radom Električni presostat. Na takmičenju su ostvarili izuzetan uspeh, osvojili su treće mesto. Čestiatamo na ostvarenom uspehu i želimo im puno uspeha u daljem radu!