IEEESTEC 2018.

Na 11. studentskoj konferenciji IEEE koja je održana na Elektronskom fakultetu u Nišu, učestvovali su i učenici naše škole. Konferencija ima međunarodni karakter i zapažen uspeh. Učenici naše škole učestvovali su svoja dva rada.

Prvi rad ,,Automatizovani prozor" su radili učenici IV godine sa smera mehatronike i to : Stojković Uroš, Nikolić Marko, Cekić Jovan, Marjanović Marko.

(Video sa konferencije - IEEESTEC 2018. )

Drugi rad je ,, Merni balon za određivanje koncentracije ugljen-monoksida u vazduhu". Ovaj rad su realizovali učenici III i IV godine sa smera mehatronike: Katarina Stefanović, Matija Mihailović, Boris Brzački, Antonio Ilić. Mentori radova su Radmila Mitić, Predrag Šubarević i Dejan Stamenković. Radovi su dobili visoke ocene od strane komisije i pohvalljeni su kao jedni od boljih radova u kategoriji radova sa najboljom praktičnom realizacijom.