eTwinning u našoj školi

eTwinning je internet portal koji povezuje zaposlene u školskim i predškolskim ustanovama širom Evrope. Cilj ove organizacije je da omogući svojim članicama da zajednički osmišljavaju i sprovode projekte, razmenjuju ideje i primere dobre prakse, povezuju učenike i obogaćuju nastavu. Poslednji podatak je da je na portalu prijavljeno 740000 nastavnika i oko 200000 škola. Naša škola učestvuje u aktivnostima eTwinning-a od prvog dana u Srbiji. Sa ponosom možemo da istaknemo da je naša škola jedna od škola koja ispunjava uslov za eTwinning oznaku za školu, zahvaljujući nagradama koje je naša škola dobila. Nagrade su pet Еvropskih i šest Nacionalnih oznaka kvaliteta, čiji su glavni nosioci nastavnicе Sonja Šumonja, Taтјаna Šubarević i Radmila Mitić.

Zahvaljujemo se eTwinning zajednici na uspešnoj saradnјi, rukovodstvu škole i nastavnicima i učenicima koji su pomogli da naša škola dobije ovu prestižnu nagradu!