Upis na studijski program Akademije Tehničko Vaspitačkih Strukovnih Studija Odsek Niš

Akademija Tehničko Vaspitačkih Strukovnih Studija Odsek Niš, upisaće i ove godine u prvu godinu studija ukupno 360 studenata i to:

Studijski program                                Br studenata koji se upisuje u prvu godinu

Savremene Računarske Tehnologije             60
Komunikacine tehnologije                              60
Drumski Saobraćaj                                        60
Industrijsko inženjerstvo                                60
Građevinsko Inženjerstvo                              60
Zaštita životne sredine                                  60
Informator možete da preuzmete sa linka na dnu teksta.
.Akademija Tehničko Vaspitačkih Strukovnih Studija odsek Niš, organizovaće i on line pripremnu nastavu koja počinje več od četvrtka 14.05.2020 za koju svi zainteresovani mogu da se prijave putem e-maila:  Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli , gde je potrebno da pored svog imena i prezimena naznace i za koji su studijski program zainteresovani.