Plan upisa - Akademija Tehničko Vaspitačkih Strukovnih Studija Odsek Niš

Akademija tehničko vaspitačkih strukovnih studija odsek Niš,

upisaće i ove godine u prvu godinu studija ukupno 360 studenata

i to na sledećim smerovima:

Studijski program

Br studenata koji se upisuje

u prvu godinu

Savremene Računarske Tehnologije

Komunikacine tehnologije

Drumski Saobraćaj

Industrijsko inženjerstvo

Građevinsko Inženjerstvo

Zaštita životne sredine

Informator sa podacima o pripremnoj nastavi možete da preuzmete sa linka :
Pored informatora na sledećem linku se nalazi i naš spisak webinara namenjenih srednjoškolcima koji mogu da se izvode u formi stručnih predavanja u trajanju od 2 časa, odnosno u formi blok nastave u trajanju od 5 dana, s tim što je za poslednji dan predviđena opšta provera znanja stečenog tokom webinara.
Akademija Tehničko Vaspitačkih Strukovnih Studija odsek Niš, organizovaće i on line pripremnu nastavu koja počinje od kraja maja.2021 za koju svi zainteresovani mogu da se prijave putem e-maila:  Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli , gde je potrebno da pored svog imena i prezimena naznace i za koji su studijski program zainteresovani.