Raspored vanrednih ispita - JANUAR 2020.

 

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА ЗА

ЈАНУАРСКИ ИСПИТНИ РОК ШКОЛСКЕ 2019/2020.

- трећи и четврти степен -


Пријава матурских и завршних испита до 17.01.2020.

Испити ће бити обављени од 20.01. до 24.01.2020. по посебном распореду.

Р.бр.

П р е д м е т

Датум

пoлагања

испита

Време

Испитна комисија

1.

Српски језик и књижевност

14.01.

1500

Мићовић Гордана

Стефановић Биљана

2.

Енглески језик

13.01. 1230

Стефановић Милена

Петровић Милена

3.

Руски језик




4.

Француски језик



Ангажовање из друге школе

5.

Немачки језик




6.

Математика

21.01.

1030

Величковић Биљана

Стојановић Биљана

7.

Физичко васпитање

23.01. 1100

Трифуновић Наташа

Јовановић Предраг

8.

Историјa

23.01.

1300

Стојковић Милица

Стамболић Бранкица

9.

Физика

20.01.

0930

Божиловић  Марина

Јовановић  Ивана

10.

Хемија


Јовановић  Ивана

Божиловић   Марина

11.

Биологија

Екологија и заштита животне средине


Пејић Славица

Меденица Наташа

12.

Географија



Меденица Наташа

Пејић  Славица

13.

Музичка уметност



Петровић-Крстић Милена

Радовановић Милица

14.

Ликовна култура



Радовановић Милица

Петровић-Крстић Марина

15.

Социологија


Лазовић Александра

Божиловић Јелена

16.

Филозофија

21.01.

1300

Божиловић Јелена

Лазовић Алексадра

17.

Устав и право грађана



Лазовић Алексадра

Божиловић Јелена

18.

Економика и организација предузећа



Лазић Тамара

Лазовић Александра

19.

Предузетништво



Лазић Тамара

Митић Бојан

20.

Основи електротехнике   1

17.01.

1230

Стојановић  Вера

Митић Радмила

21.

Основи електротехнике   2

17.01. 1230

Митић Радмила

Стојановић Вера

22.

Техничко цртање са нац.геометријом



Стаменковић Дејан

Митић Бојан

23.

Рачунарска графика и Мултимедија

23.01.

0900

Динић Живановић Ивана

Робајац Александар

24.

Рачунарство и информатика



Динић Живановић Ивана

Робајац Александар

25.

Електроника 1



Милосављевић Зоран

Шубаревић Татјана

26.

Електрична мерења



Јовановић Снежана

Пејић Предраг

27.

Елекротехнички материјали

22.01. 1230

Милосављевић Наташа

Шубаревић Татјана

28.

Примена рачунара у електротехници

21.01.

1300

Нешић Верица

Робајац Александар

29.

Програмирање (II разред)



Стајић Данијела

Крстић Милена

30.

Програмирање (III разред)



Стајић Данијела

Крстић Милена

31.

Програмирање (IV разред)



Стајић Данијела

Крстић Милена

32.

Рачунари (III разред)

24.01.

1345

Маринковић Миодраг

Пешев Валентина

33.

Рачунари (IV разред)


Пешев Валентина

Маринковић Миодраг

34.

Рачунарске мреже и комуникације



Димић Виолета

Пешић Андреја

35.

Мерења у електроници

16.01. 0930

Јевтић Радоје

Шубаревић Татјана

36.

Дигитална електроника



Шубаревић Татјана

Динић-Живановић Ивана

37.

Електроника 2

16.01.
1100

Милосављевић Зоран

Шубаревић Татјана

38.

Рачунари и програмирање



Крстић Милена

Ранђеловић Момчило

39.

Основе телекомуникација


Шубаревић Татјана

Милосављевић Зоран

40.

Електронски појачавачи



Милосављевић Зоран

Динић-Живановић Ивана

41.

Микропроцесори са елементима програмирања



Дрндаревић Валентина

Динић-Живановић Ивана

42.

Високофрекфенцијска електроника



Шубаревић Татјана

Милосављевић Зоран

43.

Електронски медицински уређаји



Милосављевић Наташа

Шубаревић Татјана

44.

Елементи аутоматизације

23.01.
1230

Ничковић Јован

Шубаревић Татјана

45.

Мерења у аутоматици


Пешић Андреја

Ничковић Јован

46.

Системи аутоматског управљања

Ничковић Јован

Пешић Андреја

47.

Рачунари у системима управљања



Пешић Андреја

Ничковић Јован

48.

Микроконтролери

Пешић Андреја

Митић Радмила

49.

Програмабилни логички контролери



Шубаревић Предраг

Пешић Андреја

50.

Основе аутоматског управљања

16.01.
1000

Ничковић Јован

Шубаревић Татјана

51.

Електричне инсталације и осветљење



Крстић Александар

Марковић Зоран

52.

Електроенергетика

20.01. 1200

Крстић Александар

Марковић Зоран

53.

Енергетска електроника



Марковић Зоран

Тошев Зоран

54.

Електроника у енергетици



Тошев Зоран

Марковић Зоран

55.

Мерења у електроенергетици



Пејић Предраг

Костић Марина

56.

Електричне машине са испитивањем

13.01.

1400

Живковић Саша

Пејић Предраг

57.

Електричне машине са регулацијом моторног погона

Пејић Предраг

Живковић Саша

58.

Електротермички уређаји



Петровић Славиша

Тошев Зоран

59.

Расхладни уређаји



Петровић Славиша

Тошев Зоран

60.

Електричне мреже



Марковић Зоран

Милинчић Милена

61.

Електрична постројења



Дуњић Оливера

Петровић Славиша

62.

Основе машинства



Стаменковић Дејан

Павловић Драган

63.

Електрично покретање



Тошев Зоран

Крстић Саша

64.

Управљање електромоторним погоном


Крстић Саша

Тошев Зоран

65.

Електромоторни погон



Крстић  Александар

Живковић Саша

66.

Обновљиви извори енергије

24.01.
1300

Живковић Саша

Пејић Предраг

67.

Пројектовање електричних инсталација



Крстић  Александар

Марковић Зоран

68.

Практична настава 1. разред



Митић Бојан

Стојановић Горан

69.

Практична настава Т смер - 2. разред

22.01.

1230

Милосављевић Наташа

Митић Бојан

70.

Практична настава Е смер - 2. разред



Крстић Саша

Стојановић Горан

71.

Практична настава Е смер - 3. разред



Крстић Саша

Стојановић Горан

72.

Грађанско васпитање

16.01.
1230

Лазовић Александра

Стојаковић Драган

73.

Верска настава


Стојаковић Драган

Лазовић Александра

74.

Механика



Стаменковић Дејан

Шубаревић Предраг

75.

Мехатронски системи



Павловић Драган

Шубаревић Предраг

76.

Технички материјали



Милосављевић Наташа

Шубаревић Татјана

77.

Електромашинска припрема



Митић Бојан

Стојановић Горан

78.

Техничка документација



Јевтић Радоје

Младеновић Александар

79

Интернет технологије и сервиси

14.01. 1400

Пешић Андреја

Димић Виолета

New layer...
New layer...