Raspored vanrednih ispita - OKTOBAR 2017.

 

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА ЗА

ОКТОБАРСКИ ИСПИТНИ РОК ШКОЛСКЕ 2017/2018.

- трећи и четврти степен -


Пријава завршног испита до 25.08. Испити су од понеделјка 28.08. по посебном распореду.

Пријава матурског испита од 24.08. Испити су од петка 25.08. по посебном распореду.

Р.бр.

П р е д м е т

Датум

пoлагања

испита

Време

Испитна комисија

1.

Српски језик и књижевност

02.11.

1300

Стефановић Биљана

Бартон Јелена

2.

Енглески језик

15.11. 1100

Стефановић Милена

Садиковић Бојана

3.

Руски језик



Богдановић  Загорка

Донков Нада

4.

Француски језик



Донков Нада

Богдановић Загорка

5.

Немачки језик




6.

Математика

08.11.

0930

Величковић Биљана

Стојановић Биљана

7.

Физичко васпитање

15.11. 1200

Трифуновић Наташа

Јовановић Предраг

8.

Историјa



Стојковић Милица

Стамболић Бранкица

9.

Физика

03.11.

1400

Малинић  Милета

Божиловић  Марина

10.

Хемија



Јовановић  Ивана

Божиловић   Марина

11.

Биологија

Екологија и заштита животне средине



Пејић Славица

Меденица Наташа

12.

Географија

06.11.

1130

Меденица Наташа

Пејић  Славица

13.

Музичка уметност

07.11.

1130

Станковић Клара

Милетић Стојичић Ана

14.

Ликовна култура



Милетић-Стојичић Ана

Станковић Клара

15.

Социологија

 

 

Радовић Снежана

Ђорђевић Бранислава

16.

Филозофија

 

 

Ђорђевић Бранислава

Радовић Снежана

17.

Устав и право грађана

16.11.

1100

Радовић  Снежана

Костић  Звонимир

18.

Економика и организација предузећа

03.11.

1100

Лазић Тамара

Радовић Снежана

18а.

Предузетништво

03.11.

1100

Лазић Тамара

Радовић Снежана

19.

Основи електротехнике   1 - Т   смер



Стојановић  Вера

Пантић Данијела

20.

Основи електротехнике   1 -  Е   смер



Пантић  Данијела

Стојановић Вера

21.

Техничко цртање са нац.геометријом



Милинчић Милена

Милојковић Бојан

22.

Рачунарска графика и Мултимедија

06.11.

1300

Мијалковић Марина

Динић Живановић Ивана

23.

Рачунарство и информатика



Робајац Александар

Младеновић Александар

24.

Основи електротехникe 2 - Т смер



Стојадиновић Радојка

Митић Радмила

25.

Основи електротехнике 2 - Е смер



Стојадиновић Радојка

Митић Радмила

26.

Елекротехнички материјали



Милосављевић Наташа

Пантић Данијела

27.

Примена рачунара у електротехници

 

 

Нешић Верица

Робајац Александар

28.

Електрична мерења – Т  смер

 

 

Пејић Предраг

Живковић Саша

29.

Електрична мерења – Е смер



Живковић Саша

Пејић Предраг

30.

Електроника 1 Т-смер



Милосављевић Зоран

Стојадиновић  Радојка

31.

Електроника 1 Е-смер



Јовановић Снежана

Шубаревић Татјана

32.

Програмирање (II разред)

 

 

Ранђеловић Момчило

Младеновић Александар

33.

Програмирање (III разред)


Ранђеловић Момчило

Младеновић Александар

34.

Програмирање (IV разред)


Ранђеловић Момчило

Младеновић Александар

35.

Рачунари (III разред)


Мијалковић Марина

Пешев Валентина

36.

Рачунари (IV разред)


Пешев Валентина

Митић Бојан

37.

Рачунарске мреже и комуникација



Димић ВИолета

Пешић Андреја

38.

Мерења у електроници



Јевтић Радоје

Пантић Данијела

39.

Дигитална електроника


Јовановић Снежана

Шубаревић Татјана

40.

Електроника 2



Милосављевић Зоран

Шубаревић Татјана

41.

Рачунари и програмирање



Пејчић Мирослав

Мијалковић Марина

42.

Основе телекомуникација



Пешић Андреја

Стојадиновић Радојка

43.

Електронски појачавачи



Милосављевић Зоран

Динић-Живановић Ивана

44.

Микропроцесори са елементима програмирања

07.11.
1100

Дрндаревић Валентина

Динић-Живановић Ивана

45.

Високофрекфенцијска електроника

08.11.

1300

Шубаревић Татјана

Милосављевић Зоран

46.

Електронски медицински уређаји



Милосављевић Наташа

Мијалковић Марина

47.

Елементи аутоматизације



Пејчић Мирослав

Пешић Андреја

48.

Мерења у аутоматици


Пешић Андреја

Ничковић Јован

49.

Системи аутоматског управљања

Ничковић Јован

Пешић Андреја

50.

Рачунари у системима управљања



Пешић Андреја

Пејчић   Мирослав

51.

Микроконтролери

Пејчић Мирослав

Пешић Андреја

52.

Програмабилни логички контролери



Пејчић Мирослав

Пешић Андреја

53.

Основе аутоматског управљања

- Т смер

02.11.
1300

Пејчић Мирослав

Ничковић Јован

54.

Основе аутоматског управљања

- Е смер

23.08.

1000

Ничковић Јован

Пејчић Мирослав

55.

Електричне инсталације и осветљење

 

Марковић Зоран

Крстић Александар

56.

Електроенергетика

13.11. 1130

Пејић Предраг

Живковић Саша

57.

Енергетска електроника



Марковић Зоран

Тошев Зоран

58.

Електроника у енергетици



Марковић Зоран

Тошев Зоран

59.

Мерења у електроенергетици



Милосављевић Драган

Пејић Предраг

60.

Електричне машине са испитивањем

13.11.

1100

Живковић Саша

Пејић Предраг

61.

Електричне машине са регулацијом моторног погона

Пејић Предраг

Живковић Саша

62.

Електротермички уређаји

08.11.
1000

Петровић Славиша

Тошев Зоран

63.

Расхладни уређаји

03.11. 1200

Петровић Славиша

Тошев Зоран

64.

Електричне мреже

07.11.

1200

Марковић Зоран

Милинчић Милена

65.

Електрична постројења

14.11.

1100

Дуњић Оливера

Петровић Славиша

66.

Основе машинства



Стаменковић Дејан

Павловић Драган

67.

Електрично покретање



Тошев Зоран

Крстић Саша

68.

Управљање електромоторним погоном


Крстић Саша

Тошев Зоран

69.

Електромоторни погон



Милосављевић Драган

Пејић Предраг

70.

Обновљиви извори енергије



Милосављевић Драган

Живковић Саша

71.

Пројектовање електричних инсталација


Крстић  Александар

Марковић Зоран

72.

Практична настава

(1. разред)

02.11.

1100

Илић Бобан

Стојановић Горан

73.

Практична настава

Т смер - 2. разред


 

Милосављевић Наташа

Динић Живановић Ивана

74.

Практична настава

Е смер - 2. разред



Илић Бобан

Крстић Саша


75.

Практична настава

Е смер - 3. разред

02.11.

1100

Илић Бобан

Крстић Саша

76.

Грађанско васпитање

06.11.

1300

Лазовић Александра

Пејић Славица

77.

Верска настава

06.11.
1300

Ђокић Марина

Лазовић Александра

 

 



 

 

 

New layer...
New layer...
N