Raspored vanrednih ispita - AVGUST 2020.

 

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА (ШКОЛСКЕ 2019/2020.)

- трећи и четврти степен -

испитни рок: АВГУСТ

 

 

Р.бр.

П р е д м е т

Датум

пoлагања

испита

Време

Испитна комисија

1.

Српски језик и књижевност

25.08.

1100

Станојевић Јасмина

Бартон Јелена

2.

Енглески језик



Стефановић Милена

Петровић Милена

3.

Руски језик




4.

Француски језик



Ангажовање из друге школе

5.

Немачки језик




6.

Математика

21.08.

0900

Шумоња Соња

Зељковић Снежана

7.

Физичко васпитање



Трифуновић Наташа

Јовановић Предраг

8.

Историјa

 


Стојковић Милица

Стамболић Бранкица

9.

Физика

26.08.

1100

Божиловић  Марина

Јовановић  Данијела

10.

Хемија


Јовановић Ивана

Божиловић Марина

11.

Биологија

Екологија и заштита животне средине



Пејић Славица

Меденица Наташа

12.

Географија



Меденица Наташа

Пејић  Славица

13.

Музичка уметност



Петровић-Крстић Милена

Радовановић Милица

14.

Ликовна култура



Радовановић Милица

Петровић-Крстић Марина

15.

Социологија

27.08.

1100

Лазовић Александра

Божиловић Јелена

16.

Филозофија

27.08.

1100

Божиловић Јелена

Лазовић Алексадра

17.

Устав и право грађана



Лазовић Алексадра

Божиловић Јелена

18.

Економика и организација предузећа

28.08.

1100

Лазић Тамара

Лазовић Александра

19.

Предузетништво



Лазић Тамара

Митић Бојан

20.

Основи електротехнике   1

 


Стојановић Вера

Митић Радмила

21.

Основи електротехнике   2

27.08. 1100

Митић Радмила

Стојановић Вера

22.

Техничко цртање са нац.геометријом


Стаменковић Дејан

Митић Бојан

23.

Рачунарска графика и Мултимедија

 


Динић Живановић Ивана

Робајац Александар

24.

Рачунарство и информатика



Динић Живановић Ивана

Стајић Данијела

25.

Електроника 1

25.08.

1100

Милосављевић Зоран

Шубаревић Татјана

26.

Електрична мерења

26.08.
1100

Јовановић Снежана

Пејић Предраг

27.

Елекротехнички материјали

28.08. 1100

Милосављевић Наташа

Шубаревић Татјана

28.

Примена рачунара у електротехници

 

 

Нешић Верица

Робајац Александар

29.

Програмирање (II разред)

31.08.

1100

Стајић Данијела

Крстић Милена

30.

Програмирање (III разред)



Стајић Данијела

Крстић Милена

31.

Програмирање (IV разред)

31.08.
1100

Стајић Данијела

Крстић Милена

32.

Рачунари (III разред)



Маринковић Миодраг

Пешев Валентина

33.

Рачунари (IV разред)


Пешев Валентина

Маринковић Миодраг

34.

Рачунарске мреже и комуникације


Димић Виолета

Пешић Андреја

35.

Мерења у електроници


Јевтић Радоје

Шубаревић Татјана

36.

Дигитална електроника


Шубаревић Татјана

Јевтић Радоје

37.

Електроника 2


Милосављевић Зоран

Шубаревић Татјана

38.

Рачунари и програмирање

20.08. 1100

Крстић Милена

Ранђеловић Момчило

39.

Основе телекомуникација


Шубаревић Татјана

Милосављевић Зоран

40.

Електронски појачавачи



Милосављевић Зоран

Динић-Живановић Ивана

41.

Микропроцесори са елементима програмирања

31.08.
1100

Дрндаревић Валентина

Динић-Живановић Ивана

42.

Високофрекфенцијска електроника



Шубаревић Татјана

Милосављевић Зоран

43.

Електронски медицински уређаји



Милосављевић Наташа

Шубаревић Татјана

44.

Елементи аутоматизације


Ничковић Јован

Шубаревић Татјана

45.

Мерења у аутоматици


Пешић Андреја

Ничковић Јован

46.

Системи аутоматског управљања

Ничковић Јован

Пешић Андреја

47.

Рачунари у системима управљања



Пешић Андреја

Ничковић Јован

48.

Микроконтролери

Пешић Андреја

Митић Радмила

49.

Програмабилни логички контролери



Шубаревић Предраг

Пешић Андреја

50.

Основе аутоматског управљања



Ничковић Јован

Шубаревић Татјана

51.

Електричне инсталације и осветљење

27.08.

1100

Крстић Александар

Марковић Зоран

52.

Електроенергетика



Крстић Александар

Марковић Зоран

53.

Енергетска електроника


Марковић Зоран

Тошев Зоран

54.

Електроника у енергетици



Тошев Зоран

Марковић Зоран

55.

Мерења у електроенергетици



Пејић Предраг

Костић Марина

56.

Електричне машине са испитивањем

 

Живковић Саша

Пејић Предраг

57.

Електричне машине са регулацијом моторног погона

Пејић Предраг

Живковић Саша

58.

Електротермички уређаји



Петровић Славиша

Тошев Зоран

59.

Расхладни уређаји



Петровић Славиша

Тошев Зоран

60.

Електричне мреже



Марковић Зоран

Милинчић Милена

61.

Електрична постројења


Дуњић Оливера

Петровић Славиша

62.

Основе машинства

26.08.
1100

Стаменковић Дејан

Павловић Драган

63.

Електрично покретање



Тошев Зоран

Крстић Саша

64.

Управљање електромоторним погоном


Крстић Саша

Тошев Зоран

65.

Електромоторни погон



Крстић  Александар

Живковић Саша

66.

Обновљиви извори енергије


Живковић Саша

Пејић Предраг

67.

Пројектовање електричних инсталација



Крстић  Александар

Марковић Зоран

68.

Практична настава 1. разред



Митић Бојан

Стојановић Горан

69.

Практична настава Т смер - 2. разред

28.08.

1100

Милосављевић Наташа

Шубаревић Татјана

70.

Практична настава Е смер - 2. разред



Крстић Саша

Стојановић Горан

71.

Практична настава Е смер - 3. разред



Крстић Саша

Стојановић Горан

72.

Грађанско васпитање

27.08.
1100

Лазовић Александра

Стојаковић Драган

73.

Верска настава



Стојаковић Драган

Лазовић Александра

74.

Механика



Стаменковић Дејан

Шубаревић Предраг

75.

Мехатронски системи



Павловић Драган

Шубаревић Предраг

76.

WEB програмирање

27.08. 1100

Банковић Дејан

Николић Јелена

77.

Електромашинска припрема



Митић Бојан

Стојановић Горан

78.

Техничка документација



Јевтић Радоје

Младеновић Александар

79

Интернет технологије и сервиси


Пешић Андреја

Димић Виолета

New layer...
New layer...