Raspored vanrednih ispita - AVGUST 2017.

 

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ВАНРЕДНИХ ИСПИТА ЗА

АВГУСТОВСКИ ИСПИТНИ РОК ШКОЛСКЕ 2016/2017.

- трећи и четврти степен -


Пријава завршног испита до 25.08. Испити су од понеделјка 28.08. по посебном распореду.

Пријава матурског испита од 24.08. Испити су од петка 25.08. по посебном распореду.

Р.бр.

П р е д м е т

Датум

пoлагања

испита

Време

Испитна комисија

1.

Српски језик и књижевност

 

 

Мићовић Гордана

Ранчић Радмила

2.

Енглески језик



Петровић Милена

Станковић Љиљана

3.

Руски језик



Богдановић  Загорка

Донков Нада

4.

Француски језик



Донков Нада

Богдановић Загорка

5.

Немачки језик




6.

Математика

22.08.

1000

Митић Николић Слађана

Шумоња Соња

7.

Физичко васпитање



Трифуновић Наташа

Јовановић Предраг

8.

Историјa



Стојковић Милица

Стамболић Бранкица

9.

Физика

 

 

Малинић  Милета

Божиловић  Марина

10.

Хемија



Јовановић  Ивана

Божиловић   Марина

11.

Биологија

Екологија и заштита животне средине



Пејић Славица

Меденица Наташа

12.

Географија



Меденица Наташа

Пејић  Славица

13.

Музичка уметност



Станковић Клара

Радовановић Милица

14.

Ликовна култура



Милетић-Стојичић Ана

Станковић Клара

15.

Социологија

 

 

Радовић Снежана

Ђорђевић Бранислава

16.

Филозофија

23.08.

1000

Ђорђевић Бранислава

Радовић Снежана

17.

Устав и право грађана

 

 

Радовић  Снежана

Костић  Звонимир

18.

Економика и организација предузећа

21.08.

1000

Ђорђевић Драгана

Радовић Снежана

19.

Основи електротехнике   1 - Т   смер



Стојановић  Вера

Пантић Данијела

20.

Основи електротехнике   1 -  Е   смер



Пантић  Данијела

Стојановић Вера

21.

Техничко цртање са нац.геометријом



Стајић  Данијела

Стаменковић Дејан

22.

Рачунарска графика и Мултимедија

 


Мијалковић Марина

Стојановић Вера

23.

Рачунарство и информатика



Робајац Александар

Младеновић Александар

24.

Основи електротехникe 2 - Т смер



Стојадиновић Радојка

Митић Радмила

25.

Основи електротехнике 2 - Е смер



Стојадиновић Радојка

Митић Радмила

26.

Елекротехнички материјали



Милосављевић Наташа

Пантић Данијела

27.

Примена рачунара у електротехници

25.08.

1000

Нешић Верица

Робајац Александар

28.

Електрична мерења – Т  смер

 

 

Пејић Предраг

Живковић Саша

29.

Електрична мерења – Е смер

25.08.

1000

Живковић Саша

Пејић Предраг

30.

Електроника 1 Т-смер



Милосављевић Зоран

Стојадиновић  Радојка

31.

Електроника 1 Е-смер

22.08.

1000

Јовановић Снежана

Шубаревић Татјана

32.

Програмирање (II разред)

21.08.

1000

Ранђеловић Момчило

Младеновић Александар

33.

Програмирање (III разред)


Ранђеловић Момчило

Младеновић Александар

34.

Програмирање (IV разред)


Ранђеловић Момчило

Младеновић Александар

35.

Рачунари (III разред)


Мијалковић Марина

Пешев Валентина

36.

Рачунари (IV разред)


Пешев Валентина

Митић Бојан

37.

Рачунарске мреже и комуникација



Димић ВИолета

Пешић Андреја

38.

Мерења у електроници



Јевтић Радоје

Пантић Данијела

39.

Дигитална електроника


Јовановић Снежана

Шубаревић Татјана

40.

Електроника 2



Милосављевић Зоран

Шубаревић Татјана

41.

Рачунари и програмирање



Пејчић Мирослав

Мијалковић Марина

42.

Основе телекомуникација



Пешић Андреја

Стојадиновић Радојка

43.

Електронски појачавачи



Милосављевић Зоран

Динић-Живановић Ивана

44.

Микропроцесори са елементима програмирања



Дрндаревић Валентина

Динић-Живановић Ивана

45.

Високофрекфенцијска електроника



Шубаревић Татјана

Милосављевић Зоран

46.

Електронски медицински уређаји



Милосављевић Наташа

Мијалковић Марина

47.

Елементи аутоматизације

23.08.
1000

Пејчић Мирослав

Пешић Андреја

48.

Мерења у аутоматици


Пешић Андреја

Ничковић Јован

49.

Системи аутоматског управљања

Ничковић Јован

Пешић Андреја

50.

Рачунари у системима управљања



Пешић Андреја

Пејчић   Мирослав

51.

Микроконтролери

Пејчић Мирослав

Пешић Андреја

52.

Програмабилни логички контролери



Пејчић Мирослав

Пешић Андреја

53.

Основе аутоматског управљања

- Т смер

23.08.
1000

Пејчић Мирослав

Ничковић Јован

54.

Основе аутоматског управљања

- Е смер

23.08.

1000

Ничковић Јован

Пешић Андреја

55.

Електричне инсталације и осветљење

29.08.

1000

Марковић Зоран

Крстић Александар

56.

Електроенергетика



Пејић Предраг

Тошев Зоран

57.

Енергетска електроника



Марковић Зоран

Тошев Зоран

58.

Електроника у енергетици



Марковић Зоран

Тошев Зоран

59.

Мерења у електроенергетици

24.08.
1000

Милосављевић Драган

Пејић Предраг

60.

Електричне машине са испитивањем

25.08.

1000

Живковић Саша

Пејић Предраг

61.

Електричне машине са регулацијом моторног погона

Пејић Предраг

Живковић Саша

62.

Електротермички уређаји


Петровић Славиша

Тошев Зоран

63.

Расхладни уређаји



Петровић Славиша

Тошев Зоран

64.

Електричне мреже

22.08.

1000

Марковић Зоран

Милинчић Милена

65.

Електрична постројења

21.08.

1000

Дуњић Оливера

Петровић Славиша

66.

Основе машинства



Стаменковић Дејан

Павловић Драган

67.

Електрично покретање



Тошев Зоран

Крстић Саша

68.

Управљање електромоторним погоном


Крстић Саша

Тошев Зоран

69.

Електромоторни погон



Милосављевић Драган

Пејић Предраг

70.

Практична настава 1. разред


Илић Бобан

Стојановић Горан

71.

Практична настава

Т смер - 2. разред



Пантић Данијела

Милосављевић Наташа

72.

Практична настава

Е смер - 2. разред

23.08.

1000

Илић Бобан

Стојановић Горан

73.

Практична настава

Е смер - 3. разред

23.08.
1000

Крстић Саша

Илић Бобан


74.

Електротехника са мерењима



Митић Радмила

Стојадиновић Радојка

75.


Обновљиви извори енергије


 

Пејић Предраг

Живковић Саша

76.

Грађанско васпитање

24.08.
1000

Лазовић Александра

Пејић Славица

77.

Верска настава



Ђокић Марина

Лазовић Александра

78.

Пројектовање електричних инсталација

29.08.
1000

Крстић  Александар

Марковић Зоран

New layer...
New layer...
N